Aktualności

 Zajmujemy się sprzedażą  hurtową i detaliczną węgla.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ POLSKIEJ GRUPY GÓRNICZEJ.

Status Autoryzowanego Sprzedawcy posiadają firmy spełniające określone warunki, które cechuje fachowość, rzetelność i dbałość o dobro Klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

 
 

Należymy do Grupy Majster Budowlane ABC 

SKLEPY MAJSTER BUDOWLANE ABC

DLA KOGO

Właścicielem sklepu MAJSTER BUDOWLANE ABC może być wyłącznie Partner Grupy Majster, który od minimum dwóch lat prowadzi działalność związaną z handlem materiałami budowlanymi. Właściciel musi jednocześnie znać zasady handlu w branży jak i posiadać doskonałą wiedzę na temat lokalnego rynku.

POTRZEBA RYNKU

W wielu miejscach Polski brakuje nowoczesnych, dobrze zorganizowanych i zaopatrzonych profesjonalnych składów budowlanych. Grupa Majster wychodzi naprzeciw tym potrzebom. MAJSTER BUDOWLANE ABC swoim brandem i organizacją doskonale wpisuje się w obecne trendy handlu.

MODEL KLIENTA

W wielu miejscach Polski istnieją sklepy / punkty budowlane oferujące asortyment znacznie mniejszy niż oferują to markety bądź profesjonalne składy budowlane. Punkty te nie są jeszcze zrzeszone w żadnej grupie zakupowej. Rynek jednak w bardzo szybkim tempie wymusza na tych punktach decyzję o chęci dołączenia do zorganizowanej sieci. MAJSTER BUDOWLANE ABC jest jedynym rozwiązaniem dla tego typu punktów. Proces jednoczenia się w jedną silną markę wymusza rynek wielu branż i tak jest również z branżą handlu materiałami budowlanymi.

 

Działy w markecie:

Artykuły malarskie i budowlane

Bramy, ogrodzenia

Cement, wapno

Chemia budowlana

Dachy, rynny

Farby, lakiery, tapety

Inne

Izolacje termiczne

Izolacje wodochronne

Kostka brukowa

Materiały ścienne, stropowe

Materiały ścierne

Narzędzia, elektronarzędzia i artykuły metalowe

Ogród i otoczenie domu, dekoracja

Okna, drzwi, parapety, klamki

Oświetlenie i artykuły elektryczne

Sucha zabudowa wnętrz

Systemy kominowe

Wyroby stalowe

Łączniki budowlane


Galeria